NORINTIEMS ĮSIGYTI ŠAUNAMIJĮ GINKLĄ/FOR THOSE WHO WANT TO BUY A FIREARM

Posted by John 2020.07.31 0 Comment(s)

Norintiems įsigyti šaunamąjį ginklą! 

2020 08 21 nuo 10:00 val. adresu S.Batoro g. 90a, Vilnius

„Ginklo sportui nešiojimo ir naudojimo“ kursai
Susipažinti su privaloma leidimų įsigyti ginklą išdavimo eiga bei reikalavimais. Sužinosite apie šaunamųjų ginklų skirstymą į A, B, C, D kategorijas. Baigusiems kursus ir išlaikiusiems testą bus išduoti pažymėjimai su kuriais galėsite įsigyti šaunamąjį ginklą sportui (ginklo įsigijimui taip pat reikalingas galiojantis šaudymo klubo nario pažymėjimas). Kursų programa išdėstoma teorijos ir praktikos principu. Įgykite reikalingus įgūdžius bei teorines žinias jau dabar!
Kursų kaina vienam asmeniui 75 eurų
Kontaktai registracijai: 861485664, registracija@gunstalk.lt

 

For those who want to buy a firearm!

2020 08 21 from 10:00. address S.Batoro g. 90a, Vilnius
"Weapons for carrying and using weapons" courses
To get acquainted with the mandatory process and requirements for issuing permits to acquire a weapon. You will learn about the division of firearms into A, B, C, D categories. Upon completion of the course and passing the test, certificates will be issued with which you will be able to purchase a firearm for sport (a valid shooting club membership certificate is also required to purchase a weapon). The course program is set out on the principle of theory and practice. Gain the necessary skills and theoretical knowledge now!
The price of the course is 75 eur per person
Contacts for registration: 861485664, registracija@gunstalk.lt

Žymės: Ginklai
Atsiliepimai:

Sveiki, va ir baigėsi kursai... man asmeniškai tai buvo labai įdomi patirtis... aš iš karto truputi nervinausi, kad bus sunku, bet draugiškas kolektyvas ir profesionali mokytojų komanda "gunstalk" sudaro  puikią atmosferą, tad egzaminas praėjo ant vieno kvapo, net nepastebėjau kaip viskas ir baigėsi.. norėčiau visiems pasakyti, kurie nori lankyti kursus, bet abejoja... nebijokit, eikit išmoksite tikrai viską lengvai ir greitai!

Ačiū "gunstalk" darbotojams, be jūsų pagalbos būtų sunku...

Atsiliepimas forume..

Laba. Ir aš norėčiau pasidalinti savo ispūdžiais apie kursus. Šiaip su gunstalk bendrauju jau gan ilgai, nors ir nedažnai. Faina chebra, tikri savo srities profesionalai. 

Prieš kursus gavau visą reikalingą medžiagą, skaityti būtina, bet vien tos informacijos neužteks. Lektoriaus darbas vertas 10. Aiškiai, išsamiai, profesionaliai. Moka surasti bendrą kalbą ir su pirmoku ir su pensininku. Taigi testo laikymas tapo formalumu. Nors, atskirai norėčiau paminėti praktinę dalį. Labai daug dėmesio yra skirta saugaus elgesio su ginklais taisyklėms. Taigi, tikrai rekomenduoju.

Atsiliepimas forume...