Renginiai įmonėms

Renginiai įmonėms gali būti dar originalesni ir aktyvesni nei iki šiol! GUNSTALK.lt siūlo ekstremalias ir geriausius įspūdžius garantuojančias pramogas! Daug skirtingų laisvalaikio pramogų mažiems ir dideliems kolektyvams! Išsirinkite labiausiai patinkančią pramogą arba jų komplektą, o mes garantuojame savo renginių organizavimo profesionalumą. Pramoginio-pažintinio šaudymo renginių metu galėsite atsipalaiduoti po darbų, patirti naujas emocijas ir įnešti į kolektyvo dvasią gaivaus vėjo, kartais labai reikalingo norint  padidinti motyvaciją ir darbo efektyvumą.

Gunstalk.lt renginiai puikiai tiks planuojant:

Įmonės šventes – kai daugelis pramogų jau išbandyta ir norisi pajausti naujas, spalvingas emocijas, kartu su kolegomis atsidurti kitokioje aplinkoje ir tiesiog smagiai praleisti laiką. Tai gali būti teminis vakarėlis, vasaros šventė ar kolektyvo formavimo renginis. Aktyvus laisvalaikis su ginklais suteiks Jūsų šventei neišdildomų įspūdžių ir galbūt atrasite save visai kitoje, netiketoje srityje?!

Kliento lojalumo renginius – kai norisi nuoširdžiai atsidėkoti geriausiems už efektyvų bendradarbiavimą, motyvuojant naujiems, bendriems projektams. Kai norisi palikti geriausią įspūdį ir puikius prisiminimus pramogaujant kartu. Pramoginio-pažintinio šaudymo renginiai  - tai ne tik šaudymas, tai geras ir kokybiškas bendravimas ir bendradarbiavimas!

Įvairius verslo renginius – seminarai, eiliniai susirinkimai, mokymai. Kas gali būti geriau už aktyvią šaudymo pramogą tokio renginio pabaigoje?! Organizuojame įvairius konkursus ir varžybas, kurių metu Jūsų kolegos, verslo partneriai ir klientai patirs neeilinius įspūdžius, ekstremalius pojučius ir nepamirštamas emocijas. Po tokio renginio Jūsų lauks neįtiketinas pasisekimas.

 

Gunstalk.lt Jums siūlo šias pramogas:

1) Šaudymas į skrendančias lėkštutes Vilniuje - skaitykite plačiau;

2) Kulkinis šaudymas lauko šaudykloje - skaitykite plačiau;

3) Pramoga su deaktyvuotais ginklais - skaitykite plačiau;

 

Susiekite jau dabar :
Tel. nr.: 861485664 
El. p.: registracija@gunstalk.lt


Filmukas Promo (filmuotas lauko šaudykloje Vilniuje):