Renginių organizavimas

Pramoginiai-pažintiniai šaudymo renginiai kartu su Gunstalk.lt


Rengiate šventę įmonės kolektyvui, partneriams ar draugams - Gunstalk.lt siūlo Jums naują, originalų, bei nepakartojamą būdą nustebinti šventės dalyvius. Išbandykite pramoginį-pažintinį šaudymą lauko šaudykloje.

Aktyvus laisvalaikis gamtoje pilnas adrenalino, gerų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių - ko daugiau reikia įdealiam vakarėliui?! Renginių metu organizuojame varžybas, tad turėsite galimybę išsiaiškinti kas Jūsų kolektyve taikliausias šaulys ir atitrūkti nuo pilnos streso ir įtampos kasdienybės. O kiek laimės ir gerų emocijų atneša apdovanojimai vakarėlio pabaigoje!


Gunstalk.lt organizuoja renginius įmonėms ir privatiems klientams - korporatyvinės šventės, Kalėdiniai vakarėliai, klientų lojalumo renginiai, vasaros šventės, gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai ir daug kt.  Visus metus, tiek vasarą, tiek žiemą - Jūsų pasirinkimui siūlome kulkinio ir stendinio šaudymo pramogas.


Kulkinio šaudymo metu turėsite galimybę išbandyti įvairius ginklus nuo visiems gerai žinomo Glock pistoleto iki galingojo Tigr (SVD) šautuvo. Galėsite prasibėgti per dūmų ir sprogimų užsklandą šaudydami į užslėptus taikinius kaip kovinio filmo herojai arba pabūti paslaptinguoju snaiperiu taikydamiesi iš graižtvinių šautuvų su optiniais taikikliais į tolimus taikinius! Gunstalk.lt laukia Jūsų lauko šaudykloje kartu su begalybe įvairiausių ginklų, parengtų pagal specialiai Jums pritaikytą scenarijų.


Stendinis šaudymas,  kitaip dar vadinamas šaudymu į skrendančias lėkštutes tai puikus būdas pasijusti aristokratais ir patikrinti savo reakcijos greitį šaudant į taikinius, judančius skirtingais atstumais ir įvairiomis situacijomis. Šaudydami į skrendančias lėkštes kartu su Gunstalk.lt galėsite išbandyti klasikinius, pompinius ir pusiau automatinius lygiavamzdžius šautuvus. Mes įrodysime, kad pataikyti į molinį balandį yra daug papraščiau nei atrodo, o su mūsų profesionalių instruktorių pagalba į šypulius subyrės ne viena lėkštutė! Šaudykloje, esančioje visai netoli Vilniaus centro yra jaukus namas, kuriame galėsite praleisti likusią dienos dalį po šaudymo pramogos, ragaudami skaniausią šašlyką mieste ir dalindamiesi dienos įspūdžiais su kolegomis.


Pagal Jūsų pageidavimą mes pasirūpinsime maistu, gėrimais, bei viskuo, ko prireiks gerai Jūsų nuotaikai! O kad šventės pabaiga būtų įspūdinga galime Jums surengti Ugnies Valdovų šou ir fantastiškus Fejerverkus! Aktyvus laisvalaikis kartu su Gunstalk.lt – tai nepaprastas potyris, kurį garantuojame!