Šaudymo pramogos Vilniuje

Šaudymo pramogos Vilniuje – tai puiki proga smagiai praleisti laiką, gauti adrenalino ir įsimintinų įspūdžių dozę. Šaudymo pramogos puikiai tinka žmonėms mėgstantiems aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą ar tiesiog norintiems atitrūkti nuo kasdienybės. Į atvirą lauko šaudyklą galite atvykti kartu su savo draugais, šeima ar kolektyvu. Mūsų šaudymo pramogos tinka visiems, nes ginklai parenkami individualiai. O lauko šaudyklose galite išbandyti įvairias šaudymo pramogas, tokias kaip:
„Šaudymas į skrendančias lėkštutes“ arba „Šaudymas iš įvairių ginklų - pistoletų, revolverių ar snaiperinių šautuvų“.

Šaudymas į skrendančias lėkštutes

Lauko šaudykloje Vilniuje galėsite išbandyti savo taiklumą šaudant į skrendančias lėkštutes, judančias skirtingais atstumais ir įvairiomis kryptimis, šį pramoga dar vadinama „Stendinis šaudymas“. Vienu metu ruože gali šaudyti iki 6 žmonių, todėl galime priimti ir dideles šaulių grupes. Visų pramogų metu šalia kiekvieno iš Jūsų stovės profesionalūs instruktoriai, kurie paaiškins kaip stovėti, laikyti šautuvą ir pataikyti į lėkštutes. Gunstalk.lt komanda suteiks Jums galimybę išbandyti įvairius lygiavamzdžius šautuvus – klasikinius, pompinius ir pusiau automatinius. O po šaudymo pramogos kartu su savo grupe galėsite maloniai pasibūti šaudykloje esančiame namelyje, ar šalia jo mėgautis griliaus pramoga, aptariant dienos rezultatus ir įspūdžius.

Šaudymas iš įvairių ginklų - pistoletų, revolverių ar snaiperinių šautuvų
Gunstalk.lt taip pat organizuoja kulkinio šaudymo pramogas. Lauko šaudykloje Vilniaus rajone galėsite išbandyti įvairius pistoletus, revolverius ar šautuvus. Galbūt norite būti kovinio filmo herojumi? Puiku! Galėsime organizuoti Jums taktinio šaudymo treniruotę, kuomet su įvairiais ginklais šaudysite judant į paslėptus taikinius. O gal mėgstate vesternus? Tokiu atvėju siūlome Jums išbandyti šaudymą iš įvairių revolverių - pradedant senoviniu Nagant ir baigiant galinguoju Smith and Wesson revolveriu. Ar matėte Amerikiečių filmą „Snaiperis“? Galite įsivaizduoti save pagrindinio veikėjo vietoje šaudydami iš snaiperinių šautuvų su optiniais taikikliais į taikinius, esančius 100 metrų atstumu ir toliau. Visos pramogos metu Jums padės patyrę instruktoriai, kurie išaiškins visas šaudymo subtilybes, padės ir patars kaip geriau nusitaikyti ir pataikyti į taikinį.
Šaudymo pramogos pasiūlymas ir scenarijus gali būti sudarytas kiekvienam atskirai arba visai grupei, priklausomai nuo Jūsų norų ir poreikių. Šaudykloje gali šaudyti tiek suaugę, tiek ir vaikai, Gunstalk.lt komanda parinks kiekvienam tinkatį ginklą, tad jei planuojate atvykti su šeima – galės šaudyti visi nariai! Mes taip pat galime pasirūpinti maistu, gėrimais ir viskuo ko prireiks Jūsų geram laiko praleidimui.

Šaudymo treniruotės
Lauko šaudyklose organizuojame stendinio ir kulkinio šaudymo treniruotes žmonėms, norintiems dažniau šaudyti, mėgstantiems šaudymo sportą bei norintiems tobulėti šioje srityje. Mūsų įsteigtas šaudymo klubas „Gunstalk.lt“ EU, kurio nariai gauna nuolaidas šaudymo treniruotėms, įvairiai laisvalaikio aprangai ir kitiems reikmenims organizuoja kursus. „Ginklas sportui nešiojimo ir naudojimo“ kursus, kuriuos išlaikę ir gavę pažymėjimą Jūs turėsite galimybę gauti leidimą įsigyti pistoletus, revolverius, lygiavamzdžius ir ilguosius graižtvinius šautuvus sportui.
Jeigu susidomėjote šaudymo pramogomis ir sportu ar norėtumėte šaudyti dažniau, kviečiame išbandyti Mūsų šaudymo pramogas bei prisijungti prie šaudymo klubo „Gunstalk.lt“! Šis sportas moko susikaupimo, savikontrolės bei reakcijos, šios savybės pravers kasdieniame gyvenime bei darbe!

Kreipkitės mūsų nurodytais kontaktais.