VšĮ šaudymo klubas „GunsTalk.lt“Mes esame VšĮ šaudymo klubas „GunsTalk.lt“ – tai šaudymo sporto entuziastus Lietuvoje vienijanti organizacija. Pagrindinis mūsų tikslas – kokybiškos informacijos šaudymo sferos kontekste teikimas, dalijimasis šios srities patirtimi bei naujienomis. Gunstalk.lt rasite ne tik pagrindinę bazinę su šaudymu susijusią medžiagą, tačiau ir naudingų patarimų, įdomių straipsnių, šios srities specialistų komentarų.

Mūsų bendruomenėje mielai laukiami tiek patyrę šaudymo mėgėjai, tiek naujokai, norintys mokytis bei tobulėti. Gunstalk.lt forume gausu informacijos įvairiais šaudymo srities aspektais.

Domitės medžiokle? Galbūt norite daugiau sužinoti apie šaudymą bei šaunamuosius ginklus? Čia sužinosite viską, ko Jums reikia! Medžioklė, šaunamieji ginklai, šaudymo sportas, savigyna, su šaudymu susiję renginiai – pagrindinės mus dominančios temos. Užsiregistravę forume galėsite ne tik susipažinti su įvairiapusiu svetainės turiniu, tačiau ir patys dalyvauti mūsų veikloje kaip visaverčiai bendruomenės nariai.

GunsTalk.lt - ne tik internetinė bendruomenė, tačiau ir šaudymo renginių organizatorius. Organizuojame šaudymo renginius, į kuriuos gali registruotis visi norintys!

Taip pat siūlome ne tik šaudymo malonumo patirtį, tačiau ir galimybę emociškai bei fiziškai pailsėti gamtoje. Šašlykų kepimas jaukioje gamtos apsuptyje, tonizuojantis karštos arbatos ar kavos gurkšnis, bendravimas su draugais – tradicinis laisvalaikio elementas.

Veikiančioje atviroje lauko šaudykloje laukiami tiek patyrę šaudymo entuziastai, tiek pirmą kartą rankoje ginklą laikysiantys asmenys.

Pasirinktinai siūlome šaudymo ruožus pagal distancijas:

  1. iki 25 metrų;
  2. iki 50 metrų;
  3. iki 100 metrų;

Organizuojame tiek kulkinį tiek stendinį tiek šaudymą. Stendinio šaudymo (į skrendančias lėkštutes) treniruotėje išbandysite savo taiklumą taikiniui judant skirtingais atstumais ir įvairiomis situacijomis. Plačiau apie mūsų treniruotes skaitykite čia.

Suteikiame galimybę šaudyti nors ir visą dieną vos už 10 eurų startinį mokestį! Patyrę instruktoriai bei profesionalūs šauliai atsakys į Jūsų klausimus bei teiks pagalbą be jokio papildomo mokesčio!

www.GunsTalk.lt – vartai į šaudymo pasaulį.
Prisijunkite prie mūsų bendruomenės facebook'e:

VšĮ "Gunstalk.lt"