Ginklo kursai sportui - nešiojimo ir naudojimo


Dabar šaunamąjį ginklą gali įsigyti kiekvienas!


VŠĮ "Gunstalk.lt" organizuoja šaunamojo ginklo kursus sportui. Ko reikia norint gauti leidimą ginklui?


Išklausyti "Ginklo kursus sportui" - tai yra pigiausias ir paprasčiausias būdas įsigyti ir laikyti šaunamąjį ginklą.
Įstoti į šaudymo klubą. 
Kaip įstoti į šaudymo klubą skaitykite čia.
Gauti leidimą ginklui.
Kaip tai padaryti papasakosime kursų metu.


Baigusiems šiuos kursus ir sėkmingai išlaikius testą išduosime pažymėjimą, su kuriuo galėsite įsigyti šaunamąjį ginklą sportui:

  • galėsite įsigyti ilgąjį graižtvinį ginklą sportui;
  • galėsite įsigyti lygiavamzdį šautuvą sportui;
  • galėsite įsigyti pistoletą sportui;
  • galėsite įsigyti revolverį sportui.

Mokymosi metu kursų programa išdėstoma teorijos ir praktikos principu.

Teorinių kursų metu Jus supažindinsime su šaunamaisiais ginklais sportui, su Lietuvos Respublikos įstatymuose reglamentuotais ginklų nešiojimo ir laikymo reikalavimais: išmokysime saugiai elgtis su šaunamuoju ginklu bei saugiai ir atsakingai naudoti šaunamąjį ginklą. Kursus veda patyrę bei sertifikuoti instruktoriai (Daugkartiniai Lietuvos kulkinio šaudymo čempionai. TRS (tarybų sąjungos) čempionai ir kitų tarptautinių varžybų prizininkai. Vidaus reikalų sistemos instruktoriai.), kurie visada padės ir atsakys į visus Jūsų rūpimus klausymus.

Praktinių užsiėmimų metu supаžindinsime su šaudymo pistoletų, revolverių, graižtvinių ir lygiavamzdžių šautuvų ypatumais. Taip pat supažindinsime su šaudymo pagrindais.
Išaiškinsime varžybų ir kitų renginių organizavimo saugumo taisykles, tirų ir šaudyklų nuostatus.


Būtina išankstinė registracija: tel. nr. 861485664 arba el. paštu registracija@gunstalk.lt, arba galite užpildyti anketą patys: https://forms.gle/RvAcxgEEBDwS9f3J9

Kursų kaina: 100 Eur.
Rekvizitai: VšĮ Šaudymo klubas „Gunstalk.lt“ Įm.k. 303038639  a/s LT60 7044 0600 0789 2490
Mokėjimo paskirtis: Vardas, pavardė, už kursus „Ginklas sportui“.

Kursus paprastai organizuojame: S. Batoro g. 90A, Vilniuje, dėl kitų miestų kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais, arba sekite puslapio naujienas.

Daugiau informacijos apie ginklo kursus sportui rasite naujienose arba kreipdamiesi nurodytais kontaktais.


Kontaktai:

Tel. Nr.: +37061485664

arba el. paštu: registracija@gunstalk.lt,

informacija forume.


Atsiliepimai:

Sveiki, va ir baigėsi kursai... man asmeniškai tai buvo labai įdomi patirtis... aš iš karto truputi nervinausi, kad bus sunku, bet draugiškas kolektyvas ir profesionali mokytojų komanda "gunstalk" sudaro  puikią atmosferą, tad egzaminas praėjo ant vieno kvapo, net nepastebėjau kaip viskas ir baigėsi.. norėčiau visiems pasakyti, kurie nori lankyti kursus, bet abejoja... nebijokit, eikit išmoksite tikrai viską lengvai ir greitai!

Ačiū "gunstalk" darbotojams, be jūsų pagalbos būtų sunku...

Atsiliepimas forume..

Laba. Ir aš norėčiau pasidalinti savo ispūdžiais apie kursus. Šiaip su gunstalk bendrauju jau gan ilgai, nors ir nedažnai. Faina chebra, tikri savo srities profesionalai. 

Prieš kursus gavau visą reikalingą medžiagą, skaityti būtina, bet vien tos informacijos neužteks. Lektoriaus darbas vertas 10. Aiškiai, išsamiai, profesionaliai. Moka surasti bendrą kalbą ir su pirmoku ir su pensininku. Taigi testo laikymas tapo formalumu. Nors, atskirai norėčiau paminėti praktinę dalį. Labai daug dėmesio yra skirta saugaus elgesio su ginklais taisyklėms. Taigi, tikrai rekomenduoju.

Atsiliepimas forume...